Ankara Büyükşehir Belediyesi’nce, Beypazarı’nda sabah erken saatlerde işe giden işçilerin araç beklediği alanlara akıllı duraklar yerleştiriliyor.

Beypazarı’na yakışır modern bir şehir estetiği kazandırmak ve vatandaşların iklim koşullarından olumsuz etkilenmemeleri için özel olarak tasarlanan yeni duraklarda, Wİ-Fİ Ücretsiz internet, LED ekran ve aydınlatma, engelli ve USB şarj ünitesi yer alırken, enerjileri de güneş panelinden sağlanıyor. İlki Beypazarı Aile Yaşam Merkezi önüne kurulan akıllı duraklara yenileri eklenmeye başladı. İşçilerin servis aracı beklemek için yoğun kullandığı Alparslan Türkeş Bulvarı Doğanlar traktör önü ve yine Ankara’ya gidiş için vatandaşlar ve işçilerin beklediği, durak bulunmayan Oğuzkent’e de akıllı durak montajı yapıldı.

Beypazarı’nda Mansur Yavaş Rüzgarı Beypazarı’nda Mansur Yavaş Rüzgarı

ABB Meclis üyesi Atila Çelik “Memleketimize en iyisi yakışır. Hizmet için hemşehrilerimiz Sayın Mansur Yavaş’ı ve bizleri seçti. Biz de ilçemiz için 5 yıl da güzel hizmetler gerçekleştirdik. Köylerimizi ihya ettik. İlçemize kazandırdığımız önemli yatırımlarla birlikte gençlerimize, kadınlarımıza istihdam sağladık. Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, inşallah 5 yıl daha başkentimize başkan olacak. Yatırımlar ve hizmetler aynı şekilde devam edecek.” dedi.