Ankara 3.Bölge İYİ Parti Milletvekili A. Adaylığını açıklayan Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Beypazarılı Yüksel Arslan, gerçekleştirilen temayül oylamasında Beypazarı, Yenimahalle, Sincan, Etimesgut, Ayaş ve Nallıhan ilçelerini kapsayan üçüncü bölgede birinci oldu.

ABB Nohut Tohumu Desteği Başvuruları Başladı ABB Nohut Tohumu Desteği Başvuruları Başladı

İYİ Parti üyeleri tarafından kullanılan oyların 1640’ını alan Beypazarılı Yüksel Arslan diğer adayları geride bırakarak temayül oylamasında bölge birincisi oldu.

Sonuçların açıklanmasıyla birlikte teşekkür mesajı yayınlayan Yüksel Arslan, “İYİ kadroların tüm mensuplarına, her bir dava arkadaşıma; temayül yoklamasına katılarak "İYİ'lik Hareketine", demokrasimize ve ülkemizin aydınlık geleceğine güç kattıkları için teşekkür ederim. Ortak akıl ve üyelerimizin iradesi galip gelmiştir. Omuz omuza vererek, Cesurlar Hareketi'nin lideri Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in öncülüğünde Türk milletinin güzel günlere ulaşmasına az kaldı. Çalışacağız, başaracağız, tarih yazacağız.” dedi.